Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Przerwa wakacyjna

31.07.2019
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 01.08-30.08.2019 r. sekretariat jest nieczynny. Sprawozdania doktoranckie można składać od 02.08.2019 r. Informacja w sprawie aplikowania o stypendia na 2019/20 przypuszczalnie powinna być dostępna w połowie września. Obowiązuje składanie wniosku poprzez USOSweb.
więcej o Przerwa wakacyjna

Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

12.07.2019
Zakończyła się kolejna edycja konkursu DSC; prosimy o odbieranie decyzji w dziekanacie Wydziału.
więcej o Zakończenie kolejnej edycji konkursu DSC

Odszedł Profesor Jacek Baluch

05.07.2019
3 lipca 2019 roku, po długiej chorobie, zmarł prof. dr hab. Jacek Baluch, były dyrektor Instytutu Filologii Słowiańskiej, a wcześniej m.in. ambasador Polski w Pradze.
więcej o Odszedł Profesor Jacek Baluch

Komunikat Komisji Wyborczej Wydziału Filologicznego

03.07.2019
W dniu 1 lipca 2019 r. odbyły się wybory członków Rady Dyscypliny Językoznawstwo
więcej o Komunikat Komisji Wyborczej Wydziału Filologicznego

Katherine Mansfield: Inspirations and Influences

02.07.2019
Wydział Filologiczny i Instytut Filologii Angielskiej organizują międzynarodową konferencję , której współorganizatorami są Katherine Mansfield Society oraz Katolicki Uniwersytet w Rużomberku.
więcej o Katherine Mansfield: Inspirations and Influences