Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Organizacja pracy dziekanatu oraz Władz Wydziału Filologicznego

23.03.2020
W związku z obecną sytuacją praca na Wydziale Filologicznym odbywa się głównie w systemie zdalnym.
więcej o Organizacja pracy dziekanatu oraz Władz Wydziału Filologicznego

New Level Sport – Copywriter (płatny staż)

21.03.2020
Poszukujemy osób chętnych do podjęcia płatnego stażu na stanowisku copywritera – pracy, która powinna zostać przekształcona w pracę na pełny etat na zasadzie zatrudnienia.
więcej o New Level Sport – Copywriter (płatny staż)

Legitymacje studenckie ważne do 31.05.2020!

13.03.2020
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał rozporządzenie przedłużające ważność legitymacji studenckich do 31.05.2020 r. bez konieczności ich elektronicznego przedłużania.
więcej o Legitymacje studenckie ważne do 31.05.2020!

Odwołanie zajęć dydaktycznych

12.03.2020
W związku z zaistniałą sytuacją oraz rozporządzeniami wydanymi kolejno przez JM Rektora UJ, Dziekanów jednostek, Ministra Nauki oraz p. Kanclerz UJ w sprawie odwołania zajęć dydaktycznych przedstawiamy stanowisko Kierownika Studiów Doktoranckich
więcej o Odwołanie zajęć dydaktycznych

Uniwersytet Jagielloński zawiesza zajęcia!

10.03.2020
Decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego od 11 marca do 10 kwietnia 2020 roku wstrzymuje się na Uniwersytecie Jagiellońskim, łącznie z Collegium Medicum, wszystkie zajęcia dydaktyczne.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zawiesza zajęcia!