Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

II Forum Idei Młodych Naukowców. Inspiracje dla projektów interdyscyplinarnych

20.03.2019
Konferencja odbędzie się 21 maja (wtorek) 2019 r. na Kampusie Wóycickiego UKSW, przy ul. K. Wóycickiego 1/3 w Warszawie.
więcej o II Forum Idei Młodych Naukowców. Inspiracje dla projektów interdyscyplinarnych

Odrabianie zajęć z "Pozyskiwania środków na badania"

20.03.2019
Uprzejmie informujemy, że zajęcia I grupy z p. Agatą Pik odbędą się w sobotę, 6 kwietnia, w godz. 14.00-18.15 w sali 01 przy Mickiewicza 3.
więcej o Odrabianie zajęć z "Pozyskiwania środków na badania"

Wizyta delegacji Wydziału Filologicznego UJ na uniwersytetach w Chinach

19.03.2019
W dniach 5-14 marca na czterech uniwersytetach w Chinach przebywała delegacja Wydziału Filologicznego UJ: Dziekan Wydziału Filologicznego prof. dr hab. Elżbieta Górska, Prodziekan dr hab. Władysław Witalisz, Dyrektor Instytutu Orientalistyki prof. dr hab. Barbara Michalak-Pikulska oraz dr hab. Joanna Grzybek z Zakładu Japonistyki i Sinologii.
więcej o Wizyta delegacji Wydziału Filologicznego UJ na uniwersytetach w Chinach

17.03.2019
Uprzejmie informujemy, źe w dniu 18 marca 2019 r. sekretariat studiów doktoranckich jest nieczynny.
więcej o Sekretariat

Dzień Języków Orientalnych 2019

15.03.2019
Instytut Orientalistyki Wydziału Filologicznego UJ ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studiowaniem języków, literatur i kultur Azji i Afryki na Dzień Języków Orientalnych, który odbędzie się w ramach Dnia Otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dzień Języków Orientalnych 2019