Jakość Kształcenia

Nawigacja Nawigacja

Wydarzenia i aktualności

Przewody doktorskie sprzed ustawy 2.0 - przedłużenie do końca 2023 roku.

28.06.2022
Uprzejmie informujemy, że Ustawa z dnia 7 kwietnia 2022 r. o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce wydłuża do 31 grudnia 2023 roku czas na uzyskanie stopnia dla doktorantów, którzy wszczęli przewody doktorskie w starym trybie. Doktoranci zyskują dodatkowy rok na zakończenie kształcenia.
więcej o Przewody doktorskie sprzed ustawy 2.0 - przedłużenie do końca 2023 roku.
Biblioteka prof. Roberta Weimanna dotarła do Krakowa

23.06.2022
Dzięki staraniom dziekana Wydziału Filologicznego i pani kierownik Biblioteki Wydziału Filologicznego, nasze zbiory biblioteczne wzbogaciły się o 3000 wartościowych książek z prywatnej biblioteki prof. Roberta Weimanna.
więcej o Biblioteka prof. Roberta Weimanna dotarła do Krakowa
Joanna Bocheńska laureatką Nagrody im. Benedykta Polaka

21.06.2022
25 czerwca w Sali Senatu UW odbędzie się uroczystość wręczenia Nagrody im. Benedykta Polaka. W tegorocznej 8. edycji członkowie kapituły nagrody wyłonili trzech laureatów, wśród nich dr hab. Joannę Bocheńską z Instytutu Orientalistyki. Gratulujemy.
więcej o Joanna Bocheńska laureatką Nagrody im. Benedykta Polaka
PASE 2022: Transitions

21.06.2022
Instytut Filologii Angielskiej zaprasza na jubileuszową, 30. konferencję ogólnopolskiego stowarzyszenia anglistów Polish Association for the Study of English.
więcej o PASE 2022: Transitions
Wystawa plakatów "Twórczy opór"

20.06.2022
Biblioteka Wydziału Filologicznego zaprasza do swojej siedziby (Al. Mickiewicza 9B) na wystawę autorstwa ukraińskich studentów pt. TWÓRCZY OPÓR