Jakość Kształcenia

Nawigacja Nawigacja

Wydarzenia i aktualności

Informacja dla uczestników seminarium doktoranckiego dr hab. Jana Balbierza

Lektury obowiązujące na spotkanie w dniu 2 marca 2019 r.
więcej o Informacja dla uczestników seminarium doktoranckiego dr hab. Jana Balbierza

Nagrody "Literatury na Świecie"

30.11.2018
Krzysztof Bielawski został tegorocznym laureatem nagrody im. Andrzeja Siemka przyznanej przez "Literaturę na świecie", w kategorii Nowa Twarz zwyciężyła natomiast Magdalena Pytlak.
więcej o Nagrody "Literatury na Świecie"

Faces of Crisis in 20th- and 21st- Century Prose

30.11.2018
więcej o Faces of Crisis in 20th- and 21st- Century Prose

Diamentowy grant dla studentki Instytutu Filologii Angielskiej

29.11.2018
7 listopada w Sali wystawowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia „Diamentowych Grantów”.
więcej o Diamentowy grant dla studentki Instytutu Filologii Angielskiej

SALON NAUKOWY

28.11.2018
W imieniu Towarzystwa Doktorantów UJ serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym roku akademickim Salon Naukowy, który odbędzie się w najbliższą środę, 28.11.2018r. o godz. 18.30 w restauracji GRUSZKA NOVA (ul. Szczepańska 1).
więcej o SALON NAUKOWY