Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Godziny dziekańskie w dniu 26 listopada

08.11.2019
Godziny dziekańskie dla wszystkich studentów pierwszego roku Wydziału Filologicznego w dniu 26 listopada 2019 r. w godzinach 9.00-16.00 w zamian za obowiązkową obecność w panelu szkoleniowym LVL_ZERO.
więcej o Godziny dziekańskie w dniu 26 listopada

Odwołanie dyżuru kierownika studiów

29.10.2019
W dniach 30.10. oraz 6.11.2019 prof. Krzysztof Bielawski odwołuje dyżur z powodu wyjazdu służbowego.
więcej o Odwołanie dyżuru kierownika studiów

Fizyka smutku została nagrodzona Literacką Nagrodą Europy Środkowej Angelus

24.10.2019
Książka Georgiego Gospodinowa wydana nakładem Wydawnictwa Literackiego w tłumaczeniu Magdaleny Pytlak została nagrodzona Literacką Nagrodą Europy Środkowej Angelus.
więcej o Fizyka smutku została nagrodzona Literacką Nagrodą Europy Środkowej Angelus

Godziny dziekańskie w dniu 31 października

23.10.2019
więcej o Godziny dziekańskie w dniu 31 października

Wykład otwarty "Tłumaczenia XXI wieku w imadle technologiczno-kulturowym"

21.10.2019
Katedra Przekładoznawstwa zaprasza na wykład otwarty: Globalizacjaaargh! Tłumaczenia XXI wieku w imadle technologiczno-kulturowym. Jak tłumacz XXI wieku wpisuje się w gigantyczne koła zębate zmieniającego się świata?
więcej o Wykład otwarty "Tłumaczenia XXI wieku w imadle technologiczno-kulturowym"