Jakość Kształcenia

Wydarzenia i aktualności

Konsultacje dr. hab. Jana Balbierza

14.06.2019
Dodatkowe konsultacje w sesji z dr. hab. Janem Balbierzem odbędą się w dn. 18 i 25 czerwca w godz. 15.30.-16.30. w sali 309.
więcej o Konsultacje dr. hab. Jana Balbierza

Ankiety do zajęć

13.06.2019
Szanowni Państwo, zachęcamy do wypełniania ankiet dotyczących oceny zajęć dydaktycznych w mijającym roku akademickim.
więcej o Ankiety do zajęć

Prodziekan ds. dydaktyki zmienia terminy dyżurów

03.06.2019
Z powodów służbowych Prodziekana ds. dydaktyki dr hab. Władysław Witalisz odwołuje dyżury 4 oraz 13 czerwca. Dodatkowy dyżur 5 czerwca.
więcej o Prodziekan ds. dydaktyki zmienia terminy dyżurów

Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

03.06.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Filologicznego, które odbyły się 30 maja w auli Collegium Maius UJ. 10 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Filologicznego

31.05.2019
Wydział Filologiczny zaprasza na wykład otwarty dr hab. Ewy Gumul z Zakładu Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego. Wykład pt. "Dlaczego tłumacz mówi więcej niż autor? o eksplicytacji w przekładzie" odbędzie się 5 czerwca 2019, o godz. 15.00 w Auli Małej Auditorium Maximum UJ. ul. Krupnicza 33
więcej o Wykład otwarty "Dlaczego tłumacz mówi więcej niż autor? o eksplicytacji w przekładzie"