WYKŁAD OTWARTY Interpreting for Europe

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na spotkanie, które poprowadzą przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Tłumaczeń Ustnych Komisji Europejskiej w Brukseli
więcej o WYKŁAD OTWARTY Interpreting for Europe

Studia podyplomowe „Współczesne edytorstwo wielojęzyczne"

NOWOŚĆ! Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór na dwusemestralne studia podyplomowe „Współczesne edytorstwo wielojęzyczne". Rozpoczęcie zajęć – październik 2012 r.
więcej o Studia podyplomowe „Współczesne edytorstwo wielojęzyczne"

WYKŁAD OTWARTY Prawo autorskie dla tłumaczy

Wykład ma na celu uświadomienie tłumaczom przysługujących im praw wynikających z ustawy o prawie autorskim.
więcej o WYKŁAD OTWARTY Prawo autorskie dla tłumaczy

Spotkanie Eurodoc 2012 w Krakowie

Doktoranci i młodzi naukowcy z 33 państw spotkają się w marcu 2012 r. w Krakowie. Głównym tematem konferencji Eurodoc 2012 będzie finansowanie kształcenia i badań młodych naukowców.
więcej o Spotkanie Eurodoc 2012 w Krakowie

WYKŁAD OTWARTY Redakcja stylistyczna tekstu literackiego

Katedra UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na wykład dr Klementyny Suchanow
więcej o WYKŁAD OTWARTY Redakcja stylistyczna tekstu literackiego