Wydarzenia

"Chris Kutchera" jest pseudonimem artystycznym pary francuskich dziennikarzy, którzy przez długie lata XX i XXI wieku fotografowali i pisali o Kurdach podróżując po Kurdystanie (wszystkich jego częściach tj. irackiej, irańskiej, tureckiej i syryjskiej). Z czasem stali się ważnymi kronikarzami trudnej kurdyjskiej historii, w jej wielu wymiarach
więcej o Podróż fotograficzna wśród Kurdów. 40 lat historii w zdjęciach autorstwa Chrisa Kutschery

Konferencja « L'Unique change de scène »

Konferencja « L'Unique change de scène » Écritures spirituelles et discours amoureux (XIIe-XVIIe siècle)
więcej o Konferencja « L'Unique change de scène »

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydział Filologiczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na konferencję „Język i językoznawstwo dawniej i dziś. W stulecie urodzin Prof. Adama Heinza"
więcej o Ogólnopolska konferencja naukowa „Język i językoznawstwo dawniej i dziś. W stulecie urodzin Prof. Adama Heinza"

Katedra UNESCO rozpoczyna współpracę z Motorola Solutions

W czwartek 25 września podpisano umowę o współpracy pomiędzy Katedrą UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową a Motorola Solutions Systems Polska. Dokument sygnowali prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Jacek Drabik, członek zarządu Motorola Solutions.
więcej o Katedra UNESCO rozpoczyna współpracę z Motorola Solutions

Wrześniowa rekrutacja na studia 2014/2015

Trwa wrześniowa rekrutacja na wszystkie studia jednolite magisterskie, pierwszego i drugiego stopnia oraz na część studiów trzeciego stopnia (doktoranckich) oraz podyplomowych dla wszystkich kandydatów. Rejestracja została uruchomiona na te studia, na które są jeszcze wolne miejsca.Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy do zapoznania się z zasadami ubiegania się o przyjęcie i ofertą wszystkich studiów, które prowadzą aktualnie nabór wrześniowy oraz do dokonania rejestracji na wybrane kierunki.
więcej o Wrześniowa rekrutacja na studia 2014/2015