Wystawa "Kobieta, życie, wolność"

Zapraszamy na wystawę "Kobieta, życie, wolność. Praca kurdyjskich kobiet oczami kurdyjskich fotografek" odbywającą się w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie w dniach 12.10.2023-28.01.2024.
więcej o Wystawa "Kobieta, życie, wolność"

Eleusinian Mysteries: The Unspeakable

7 października br. na scenie SCKM w Krakowie w formie spektaklu zostaną zaprezentowane rezultaty projektu "Misteria Eleuzyjskie - niewypowiadalne".
więcej o Eleusinian Mysteries: The Unspeakable

Wydarzenie w ramach Festiwalu Miłosza. Spotkanie w j. angielskim, wiersze w przekładzie Katarzyny Piecuch i Kazimierza Fajfera. Prowadzenie: Katarzyna Piecuch
więcej o Jedna jasna gwiazda - spotkanie z Theo Dorganem, irlandzkim poetą, eseistą i żeglarzem
Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów

W imieniu projektu flagowego Critical Heritage Studies Hub mam przyjemność przekazać Państwu zaproszenie na szkołę zimową dla doktorantów pod tytułem "Heritage of Conflict / Heritage in Conflict", która odbędzie się na UJ w dniach od 27.11.2023 do 1.12.2023. Termin składania wniosków upływa 30 czerwca 2023.
więcej o Szkoła zimowa CHSH dla doktorantów
Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo

We wtorek, 13 czerwca 2023 roku w auli Collegium Maius odbyły się uroczyste promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo