Dr Wojciech Bańczyk opowiedział historię polskiego Kopciuszka

W dniu 5 czerwca odbył się wykład "Spadek po amerykańskim multimilionerze na rzecz polskiej trzeciej żony. Aspekty prawne i językowe sprawy Barbary Piaseckej-Johnson".
więcej o Dr Wojciech Bańczyk opowiedział historię polskiego Kopciuszka

Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo

Miło nam poinformować, że we wtorek, 13 czerwca o godz. 12.00 w auli Collegium Maius odbędą się uroczyste promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo.
więcej o Promocje habilitacyjne w dyscyplinie językoznawstwo
II Seminarium Pracowni Studiów nad Dziedzictwem Chrześcijańskim w Literaturze

W piątek, 2 czerwca odbyło się II Seminarium Pracowni Studiów nad Dziedzictwem Chrześcijańskim w Literaturze.
więcej o II Seminarium Pracowni Studiów nad Dziedzictwem Chrześcijańskim w Literaturze
Slawistyczna kaфka w IFS UJ

W ostatni dzień maja w IFS UJ odbyła się druga już odsłona Slawistycznej kaфki na Ingardena.
więcej o Slawistyczna kaфka w IFS UJ

Serdecznie zapraszamy na hybrydowy wykład "Spadek po amerykańskim multimilionerze na rzecz polskiej trzeciej żony. Aspekty prawne i językowe sprawy Barbary Piaseckej-Johnson", na którym dr Wojciech Bańczyk z opowie historię polskiego Kopciuszka, która zakończyła się wielkim skandalem.
więcej o Kopciuszek czy Królowa Śniegu? Wykład dr Wojciecha Bańczyka o przypadku Barbary Piaseckiej-Johnson