Dzień Otwarty Katedry do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową

Koło Naukowe Studentów Katedry zaprasza na Dzień Otwarty w trakcie którego przedstawi nowy kierunek studiów: Przekład i Komunikacja Międzykulturowa.
więcej o Dzień Otwarty Katedry do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową

Wystawa „Nagroda im. Karla Dedeciusa”

Wystawę otworzy spotkanie z tłumaczką Lisą Palmes, laureatką Nagrody im. Karla Dedeciusa w r. 2017 (30 marca o godzinie 18.00).
więcej o Wystawa „Nagroda im. Karla Dedeciusa”

Dzień Języków Orientalnych 2019

Instytut Orientalistyki Wydziału Filologicznego UJ ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studiowaniem języków, literatur i kultur Azji i Afryki na Dzień Języków Orientalnych, który odbędzie się w ramach Dnia Otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dzień Języków Orientalnych 2019

Dzień Otwarty Wydziału Filologicznego

Wydział Filologiczny prezentował swoją ofertę w ramach Dnia Otwartego UJ. Organizowane spotkania i prelekcje cieszyły się wielką popularnością.
więcej o Dzień Otwarty Wydziału Filologicznego

Wykłady oraz panel dyskusyjny o tematyce tłumaczeniowej

Katedra do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową zaprasza na wykłady otwarte oraz panel dyskusyjny organizowane w ramach Drugiego Kongresu Konsorcjum do Badań nad Przekładem CTER
więcej o Wykłady oraz panel dyskusyjny o tematyce tłumaczeniowej