Wykład otwarty "What to expect from neural machine translation"

Zapraszamy na wykład profesora Jossa Moorkensa z Dublin City University
więcej o Wykład otwarty "What to expect from neural machine translation"

Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Prodziekan Wydziału Filologicznego zaprasza na spotkanie z Tomaszem Brzostowskim - koordynatorem nowego projektu współpracy Wydziału Filologicznego z firmami branży usług finansowych i IT.
więcej o Spotkanie z Tomaszem Brzostowskim

Collections of Texts and Artefacts

Instytut Orientalistyki zaprasza na konferencję "7th International Conference of Oriental Studies: Collections of Texts and Artefacts".
więcej o Collections of Texts and Artefacts

200 lat filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy na uroczyste obchody dwusetnej rocznicy istnienia slawistyki na UJ; które rozpocznie odnowienie doktoratu prof. Jacka Balucha w 50. rocznicę jego uzyskania.
więcej o 200 lat filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Pracownia Translacji Instytutu Filologii Germańskiej zaprasza na wykład mistrzowski prof. dr hab. Elżbiety Tabakowskiej
więcej o Wykład otwarty "Słowa, słowa, słowa... a co za słowami: duch gramatyki, postrach tłumacza"