The Guild of European Research-Intensive Universities

W dniach 25-26 kwietnia odbyło się na Uniwersytecie Jagiellońskim spotkanie grupy roboczej dziekanów wydziałów społecznych i humanistycznych.
więcej o The Guild of European Research-Intensive Universities

COMMUNICATION, EDUCATION, INTEGRATION
więcej o OPEN LECTURES BY UKRAINIAN SCHOLARS at the English Department of the Jagiellonian University
Wirtualny Dzień Otwarty 2022

Zapraszamy na WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniu 26 marca 2022 r. w godz. 10:00 – 16:00.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty 2022

Czytanie nowego przekładu Ulissesa

Polskie Towarzystwo Badań Irlandystycznych serdecznie zaprasza do wspólnego czytania nowego przekładu Ulissesa Jamesa Joyce’a pióra Macieja Świerkockiego.
więcej o Czytanie nowego przekładu Ulissesa
Promocje doktorskie absolwentów studiów doktoranckich

23 oraz 29 listopada 2021 r. w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyły się promocje doktorskie absolwentów studiów doktoranckich Wydziału Filologicznego jak również Wydziału Polonistyki
więcej o Promocje doktorskie absolwentów studiów doktoranckich