Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Rada Wydziału poparła KRASP

01.07.2021
Rada Wydziału Filologicznego poparła krytyczne stanowisko Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w sprawie proponowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki zmian w Prawie o szkolnictwie wyższym i nauce.
więcej o Rada Wydziału poparła KRASP

Konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Orientalistyki

18.06.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Orientalistyki na Wydziale Filologicznym w dyscyplinie nauki o kulturze w zakresie studiów kurdyjskich.
więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Orientalistyki
Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

27.05.2021
Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim.
więcej o Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Grant w ramach konkursu OPUS 20

20.05.2021
Z radością informujemy, że dr hab. Robert Kusek (prof. UJ), pracownik Instytutu Filologii Angielskiej, otrzymał grant w ramach konkursu OPUS 20 na realizację projektu pt. „(Nie)przypadkowi turyści. Recepcja XX- i XXI-wiecznej polskiej literatury i kultury wizualnej w Republice Południowej Afryki”. Gratulujemy!
więcej o Grant w ramach konkursu OPUS 20

Odeszła dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek

04.05.2021
30 kwietnia odeszła od nas Śp. dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek, emerytowany pracownik Katedry Ukrainistyki w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej, językoznawca, współtwórczyni studiów ukrainistycznych na UJ.
więcej o Odeszła dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek