Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 18 lutego 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

22.02.2021
więcej o KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 18 lutego 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych
Zmarła dr Małgorzata Zimmermann, wieloletni pracownik IFG UJ

Zmarła dr Małgorzata Zimmermann, wieloletni pracownik IFG UJ

12.01.2021
Z ogromnym smutkiem dowiedzieliśmy się, że w dniu 10 stycznia 2021 zmarła dr Małgorzata Zimmermann. Pożegnamy Ją 19 stycznia o godz. 13.40 na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Pracowała w naszym Instytucie ponad 30 lat – od roku 1977 do 2014, kiedy przeszła na emeryturę.
więcej o Zmarła dr Małgorzata Zimmermann, wieloletni pracownik IFG UJ

Wsparcie zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji

07.01.2021
Dzień po trzęsieniu ziemi w Chorwacji, w którym śmierć poniosło co najmniej siedem osób, a 26 zostało rannych, Caritas Polska uruchomiła pomoc ofiarom kataklizmu.
więcej o Wsparcie zbiórki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji

Konkurs na stanowisko stypendysty

17.12.2020
Kierownik projektu badawczego „Teoria wariancji językowej w świetle realizacji cech osoby, liczby i rodzaju podmiotu w gramatyce polskiej, kaszubskiej i śląskiej” ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty/studenta (z możliwością pracy zdalnej).
więcej o Konkurs na stanowisko stypendysty

Grant na projekt mgr Ilony Kędzi w ramach konkursu "Preludium"

23.11.2020
Z radością informujemy, że mgr Ilona Kędzia, doktorantka w Zakładzie Języków i Kultur Indii i Azji Płd. Instytutu Orientalistyki, otrzymała grant na projekt finansowany w ramach konkursu "Preludium" Narodowego Centrum Nauki.
więcej o Grant na projekt mgr Ilony Kędzi w ramach konkursu "Preludium"