Wiadomości

24.11.2021
Pomiędzy 19-28 września 2021 roku sześcioro studentów oraz dwóch pracowników akademickich Instytutu Filologii Angielskiej wzięło udział w wydarzeniu szkoleniowym pod nazwą Intensive Study Programme zorganizowanym w ramach projektu Erasmus+ Teachers of English for Future Europe (TEFE) w czeskich Budziejowicach, w Republice Czeskiej.
więcej o Studenci oraz pracownicy Instytutu Filologii Angielskiej wzięli udział w międzynarodowym szkoleniu dla nauczycieli
Apel PSK UJ w sprawie sytuacji na granicy

15.11.2021
więcej o Apel PSK UJ w sprawie sytuacji na granicy
Zmarła dr Danuta Piwowarska

15.10.2021
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 października 2021 roku zmarła dr Danuta Piwowarska, pracownik naukowy i dydaktyczny Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2005-2008 wicedyrektor Instytutu Filologii Wschodniosłowiańskiej UJ.
więcej o Zmarła dr Danuta Piwowarska
Zmiany we władzach Wydziału Filologicznego

01.10.2021
Informuję, że w dniu 1 X 2021, decyzją Rektora UJ, funkcję prodziekana ds. badań naukowych i rozwoju objęła pani dr hab. Jadwiga Kita-Huber, prof. UJ, a funkcję prodziekana ds. dydaktyki objęła pani dr hab. Anna Klimkiewicz, prof. UJ.
więcej o Zmiany we władzach Wydziału Filologicznego
Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci

01.10.2021
JM Rektor UJ, prof. dr hab. Jacek Popiel zainaugurował dziś 658 rok akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nawiązując do trudnego czasu pandemii, Pan Rektor mówił o wyzwaniach, jakie stawia przed nami wciąż zaskakująca nas rzeczywistość.
więcej o Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci