Zmarł Profesor Andrzej Zaborski

02.10.2014
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 października 2014 roku zmarł Prof. dr hab. Andrzej Zaborski, emerytowany profesor zwyczajny w Instytucie Orientalistyki UJ, wybitny językoznawca orientalista
więcej o Zmarł Profesor Andrzej Zaborski

Szósty numer kwartalnika "Fritillaria Kurdica. Bulletin of Kurdish Studies"

02.10.2014
Ukazał się nowy, szósty numer kwartalnika wydawanego w ramach projektu badawczego "Jak uczynić głos słyszalnym?..." finansowanego w ramach programu SonataBis1 Narodowego Centrum Nauki
więcej o Szósty numer kwartalnika "Fritillaria Kurdica. Bulletin of Kurdish Studies"

Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.10.2014
Relacja filmowa, stanowiąca podsumowanie najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w maju br., istotnych dla całej społeczności związanej z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o Jubileusz 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego

Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

08.09.2014
W dniach 25 września-24 października 2014 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków).
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych badaczy oraz doktorantów

Nowy numer kwartalnika "Frittilaria Kurdica. Bulletin of Kurdish Studies"

03.07.2014
Najnowszy numer prezentuje artykuły w języku polskim i kurdyjskim