Wiadomości

06.03.2015
Wykład z Ochrony własności intelektualnej dla wszystkich studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych odbędzie się w dwóch terminach (do wyboru) - 25 IV lub 15 V 2015 roku Uwaga! Możliwość rejestracji przedłużona o dwa tygodnie!
więcej o Wykład z Ochrony własności intelektualnej dla studentów Wydziału Filologicznego - przedłużona rejestracja!

Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

04.03.2015
W dniach 16 marca-16 kwietnia 2015 odbędzie się kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów. Zamieszczamy wszelkie niezbędne dokumenty (zasady konkursu oraz formularze wniosków).
więcej o Kolejna edycja konkursu dla młodych naukowców oraz doktorantów

Wydział Filologiczny zacieśnia współpracę z Capgemini

27.02.2015
Dziekan Wydziału Filologicznego dr hab. Elżbieta Górska, prof. UJ, oraz członek zarządu Capgemini Polska i dyrektor Europejskiej sieci BPO Capgemini Marek Grodziński, podpisali w czwartek 26 lutego br. umowę o szerokiej współpracy