Konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Orientalistyki

18.06.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Instytucie Orientalistyki na Wydziale Filologicznym w dyscyplinie nauki o kulturze w zakresie studiów kurdyjskich.
więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Orientalistyki
Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

27.05.2021
Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim.
więcej o Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Grant w ramach konkursu OPUS 20

20.05.2021
Z radością informujemy, że dr hab. Robert Kusek (prof. UJ), pracownik Instytutu Filologii Angielskiej, otrzymał grant w ramach konkursu OPUS 20 na realizację projektu pt. „(Nie)przypadkowi turyści. Recepcja XX- i XXI-wiecznej polskiej literatury i kultury wizualnej w Republice Południowej Afryki”. Gratulujemy!
więcej o Grant w ramach konkursu OPUS 20

Odeszła dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek

04.05.2021
30 kwietnia odeszła od nas Śp. dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek, emerytowany pracownik Katedry Ukrainistyki w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej, językoznawca, współtwórczyni studiów ukrainistycznych na UJ.
więcej o Odeszła dr Bożena Zinkiewicz-Tomanek
Uniwersytet Jagielloński uruchamia studia o regionie karpackim

28.04.2021
więcej o Uniwersytet Jagielloński uruchamia studia o regionie karpackim