Zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Filologicznego

1 sierpnia br. wchodzą w życie zarządzenia Rektora UJ, w myśl których utworzony został Ośrodek Transnarodowych Badań Literackich, a Zakład Filologii Portugalskiej i Przekładoznawstwa zmienił nazwę na Zakład Filologii Portugalskiej.
więcej o Zmiany w strukturze organizacyjnej Wydziału Filologicznego
Zmiana dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ z dnia 13.06.2022 (poniedziałek) zostaje przeniesiony na 14.06.2022 (wtorek) w godz. 11:00-12:00.
więcej o Zmiana dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju
Przewody doktorskie sprzed ustawy 2.0

Ustawa z dnia 7.04. br. o zmianie ustawy Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce zmieniła na 31.12.2023 r. termin, po którym zamyka się lub umarza postępowania wszczęte i niezakończone przed dniem wejścia w życie ustawy 2.0.
więcej o Przewody doktorskie sprzed ustawy 2.0
Możliwość odwołania zajęć podczas wyborów do rad dyscyplin

W związku z zaplanowaniem wyborów do Rady Dyscyplin Językoznawstwo w dniu 3 czerwca 2022 oraz do Rady Dyscypliny Literaturoznawstwo w dniu 8 czerwca 2022, informuję o możliwości odwołania zajęć dydaktycznych w tych dniach w godzinach 10.00-12.15 przez pracowników badawczo-dydaktycznych upoważnionych do głosowania w wyborach.
więcej o Możliwość odwołania zajęć podczas wyborów do rad dyscyplin
Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Namawiamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych.
więcej o Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych