Odwołane dyżury Dziekana

Informujemy, że dyżury dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ w dniach 16 XI, 30 XI oraz 2 XII 2021 r. zostały odwołane.
więcej o Odwołane dyżury Dziekana
Dyżur prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Dyżur Prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ zostaje przeniesiony z dnia 21.10.2021 na dzień 20.10.2021 (środa) w godz. 15.00-16.00.
więcej o Dyżur prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

Zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filologicznym rozpoczynają się w poniedziałek 4 X zgodnie z harmonogramami udostępnionymi dla poszczególnych kierunków studiów. Piątek 1 X jest dniem inauguracji uniwersyteckiej i może być przeznaczony na spotkania informacyjne ze studentami.
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

Na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2021/22 prowadzone będzie kształcenie stacjonarne z elementami kształcenia zdalnego.
więcej o Wytyczne dotyczące organizacji kształcenia na Wydziale Filologicznym UJ w roku akademickim 2021/2022

Najbliższy dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany

Informujemy, że dyżury dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ w dniach 21.09. i 23.09. br. zostały odwołane.
więcej o Najbliższy dyżur prodziekan ds. dydaktyki odwołany