Pismo Dziekana w/s wyborów do rad dyscyplin

30 września 2022 r. kończy się kadencja rad dyscyplin. W związku z powyższym, do dnia 31 maja 2022 r. dziekani wydziałów przekazują listy kandydatów na członków rad dyscyplin przewodniczącym właściwych wydziałowych komisji wyborczych.
więcej o Pismo Dziekana w/s wyborów do rad dyscyplin
14 kwietnia dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Kolegium Dziekańskie Wydziału Filologicznego przychyliło się do wniosku Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego i zadecydowało, że dzień 14.04.2022 roku będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
więcej o 14 kwietnia dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
Odwołanie dyżuru dziekana Wydziału Filologicznego

Dyżury dr hab. Władysława Witalisza, prof. UJ w dniach 12.04.2022 (wtorek) oraz 14.04.2022 (czwartek) zostają odwołane z powodu wyjazdu służbowego.
więcej o Odwołanie dyżuru dziekana Wydziału Filologicznego
Przeniesienie i odwołanie dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber z dnia 04.04.2022 (poniedziałek) zostaje przeniesiony na 05.04.2022 (wtorek) w godz. 11.00-12.00. Dyżur w dniu 07.04.2022 (czwartek) zostaje odwołany.
więcej o Przeniesienie i odwołanie dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju
Zmiana dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju

Dyżur dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ z dnia 11.04.2022 (poniedziałek) zostaje przeniesiony na 12.04.2022 (wtorek) w godz. 10:00-11:30.
więcej o Zmiana dyżuru prodziekan ds. badań naukowych i rozwoju