Harmonogramy zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/21 na Wydziale Filologicznym

więcej o Harmonogramy zimowej sesji egzaminacyjnej 2020/21 na Wydziale Filologicznym

więcej o Wytyczne Dziekana Wydziału Filologicznego w sprawie zimowej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2020/2021
Najbliższy dyżur Prodziekan ds. dydaktyki odwołany

Uprzejmie informujemy, że dyżur Pani Prodziekan ds. dydaktyki dr hab. Jadwigi Kity-Huber, prof. UJ, w dniu 26.11.2020 r. zostaje odwołany.
więcej o Najbliższy dyżur Prodziekan ds. dydaktyki odwołany
Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego

W związku z informacjami, że wielu studentów Wydziału ma zamiar wziąć udział w aktywnościach społecznych zapowiedzianych na środę 28 października, zwróciłem się z prośbą do Dyrektorów Instytutów o usprawiedliwienie ewentualnej nieobecności studentów na zajęciach.
więcej o Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego
Dyżur prodziekana ds. badań naukowych i rozwoju w dniu 28.10.2020 odwołany

Dyżur prof. dr hab. Romana Sosnowskiego, prodziekana ds. badań naukowych i rozwoju, zaplanowany na środę, 28.10.2020 r. został odwołany.
więcej o Dyżur prodziekana ds. badań naukowych i rozwoju w dniu 28.10.2020 odwołany