Komunikaty

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Czasowe zmiany w Regulaminie świadczeń dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego
Udostępnianie zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej w postaci elektronicznej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Profesorów oraz studentów UJ przygotowujących prace licencjackie, magisterskie i doktorskie Biblioteka Jagiellońska zgłasza gotowość udostępniania niezbędnych im zbiorów w postaci elektronicznej (skanów)
więcej o Udostępnianie zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej w postaci elektronicznej
Legitymacje studenckie ważne do 31.05.2020!

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał rozporządzenie przedłużające ważność legitymacji studenckich do 31.05.2020 r. bez konieczności ich elektronicznego przedłużania.
więcej o Legitymacje studenckie ważne do 31.05.2020!
New Level Sport – Copywriter (płatny staż)

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia płatnego stażu na stanowisku copywritera – pracy, która powinna zostać przekształcona w pracę na pełny etat na zasadzie zatrudnienia.
więcej o New Level Sport – Copywriter (płatny staż)
Odwołane dyżury Prodziekana ds. dydaktyki

Z powodu wyjazdu służbowego prodziekan ds. dydaktyki dr hab. Władysław Witalisz odwołuje dyżury w dniach 10-12 marca br.
więcej o Odwołane dyżury Prodziekana ds. dydaktyki