HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

Wymyśl koncepcję funkcjonalności w programie MS Teams, która poprawi jakość e-learningu i zgarnij wartościową nagrodę – tablet, słuchawki gamingowe lub bezprzewodową stację ładującą do smartfonów, a do tego subskrypcję HBO GO na 6 miesięcy! Nie musisz umieć programować. Liczy się tylko Twój pomysł, bo resztę zrobią za Ciebie informatycy z Microsoftu.
więcej o HACKATHON: Znajdź hacka na e-learning

Dyżur Dziekana przeniesiony

Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w piątek, 19.03.2021 r. w godz. 12:00 - 13:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana przeniesiony

Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki

Projekt badawczy "Aktywizm i jego kulturowe i moralne podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze", finansowany z Funduszy Norweskich przez NCN w ramach programu Grieg.
więcej o Konkursy na stanowiska adiunktów w Instytucie Orientalistyki

Konkurs na stanowisko stypendysty

Konkurs w ramach realizacji projektu "Aktywizm i jego moralne i kulturowe podstawy: alternatywne obywatelstwo i rola kobiet w Kurdystanie i diasporze (ALCITfem)" pod kierownictwem dr hab. Joanny Bocheńskiej. Projekt finansowany ze środków NCN Fundusze Norweskie.
więcej o Konkurs na stanowisko stypendysty

Dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego przeniesiony

Uprzejmie informujemy, że dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego dra hab. Władysława Witalisza, prof. UJ, w tym tygodniu odbędzie się wyjątkowo w środę, 3.02.2021 r. w godz. 10:30 - 12:00. Termin czwartkowy zostaje odwołany.
więcej o Dyżur Dziekana Wydziału Filologicznego przeniesiony